שיווק

שיווק הינו כל הפעולות הנעשות ע"י העסק או החברה במטרה להביא לקוחות ולהאדיר את שם העסק (המותג).
לפעילות השיווק יש המון פנים ולכל עסק מתאימה שיטת שיווק אחרת המתאימה לו ולא כל מה שעובד עבור עסק אחד יעבוד גם עבור העסק האחר. הרבה אנשים נוטים לבלבל בין אקט מכירתי לאקט שיווקי. כדי לפשט את זה נוכל לומר למעשה ששיווק הוא התהליך שמביא את הלקוח למעמד המכירה כלומר למצב שבו אנחנו מנסים כבר למכור ללקוח הפוטנציאלי את המוצר או השרות שלנו.
אני יכול לומר היום לאחר 12 שנות ניסיון עם עסקים איתם עבדתי שמעל 80% מהמכשולים להצלחת העסק נובעים ממיתוג ושיווק לא נכונים.
הבעיה בולטת הרבה יותר כשמדובר בבעלי מקצועות חופשיים. לא פעם נאלצתי לעצור את הפעילות העסקית של הלקוח לגמרי. למתג אותו מחדש ולבנות תהליך שיווק נכון עבורו שלא הזכיר בכלל את העסק הקודם.
אנחנו חייבים להבין שגם התחרות הגוברת וגם התפתחות הטכנולוגיה הם בעלי משמעות גדולה בשיווק ומיתוג העסק שלכם.
בתוך התהליך אני לומד את העסק שלכם, כיצד אתם עובדים? מי קהל היעד שלכם? כיצד אתם מגיעים אליו ומה אתם מציעים לו? מהן עלויות המוצרים או השירותים שאתם מציעים וכמה עולה לכם כל עסקה?
לאחר שבררתי את כל השאלות האלו ועוד כמה נוספות אנחנו מתחילים לבדוק איפה נעשות טעויות בתהליך. האם מערכת השיווק במידה ויש כזו עובדת נכון? האם כדאי לשנות או להרחיב את סל המוצרים וכיוב'.
ואז נכנסים לעבודה ומגבשים תוכנית פעולה שבסופה נפעיל מערכת שיווק המותאמת בדיוק למידות העסק שלכם.
אתם מקבלים ליווי צמוד שלי ואת כל השירותים הנלווים במידת הצורך, אם מדובר בעיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, בניית דף נחיתה וכיוב'.