מי אני?


ברכות לסיום הלימודים, המוטיבציה בשיאה, אתם כבר משתוקקים לעסק משלכם שהרי למדתם כמה שנים טובות, רכשתם מקצוע השקעתם ממיטב זמנכם והוצאתם לא מעט כסף.
אתם כולכם ציפייה להתחיל לעבוד, לקטוף את פירות עמלכם. אתם יודעים שאתם טובים ואולי אפילו הכי טובים וממש להוטים להתחיל לעבוד ולא משנה אם למדתם רפואה אלטרנטיבית, אימון, יעוץ, כלכלה, ראיית חשבון או כל מקצוע אחר.
אבל רגע אחד, מהיכן מתחילים? כדאי לעצב לוגו? אילו צבעים? צריך אתר אינטרנט? מי הם הלקוחות שלי? כיצד אני מגיע אליהם? למה שיבואו דווקא אלי? מי המתחרים שלי? מה הם עושים?
היי, שמח שהגעתם לכאן ומאמין ששום דבר לא קורה סתם.
שמי שי חסון והסיפור שלי מתחיל בשנת 2004.
עד שנת 2004 הייתי שכיר, בוגר לימודי תעשייה וניהול עם התמחות בשיווק שאותם סיימתי בהצטיינות והבאתי הביתה שכר לא רע אבל לא ממש עסקתי בתחום האהוב עלי ולא כל כך אהבתי את מה שאני עושה, ראיתי בזה סוג של חובה לפרנס את המשפחה ושככה זה צריך להיות ושאני אמור לומר תודה, עד שבאותה שנה מצאתי את עצמי מחוץ למעגל העבודה.
ואז בפעם הראשונה בחיי נחשפתי לשיווק ומכירות שמאז ומתמיד הקסימו אותי והקמתי עסק בתחום השיווק הישיר, העיתוי היה מצוין וכך גם העסק, ההכנסות היו טובות מאלו שהבאתי כשכיר הייתי מקבל צ'קים שמנים ונאים בסוף כל חודש ומאוד אהבתי את הרעיון של רווח מול שכר.
בשנת 2006 החלתי תהליך גרושים לא פשוט שסחט ממני את כל האנרגיות ושאילץ אותי בסופו של דבר למכור את העסק.
בשנת 2007 לאחר גרושיי עזבתי את הארץ לארה"ב והקמתי עסק בשותפות משפחתית. לרוע מזלי הגעתי לארה"ב בתחילתו של המיתון העמוק והוא לא ממש תרם להצלחת העסק. העסק דישדש ובקושי יצר הכנסות. לאחר שנתיים של פעילות סגרנו הכל וחזרתי ארצה.
אבל כמו שאני תמיד אומר שום דבר לא קורה סתם, יצא ששנת 2007 הייתה השנה בה החלה מהפכת השיווק באינטרנט בארה"ב ובפעם הראשונה יכל כל אדם להפוך למותג בזכות עצמו. נוצרה אפשרות לכל אחד לקדם את עצמו דרך האינטרנט ולהפוך לדמות מוכרת ואוטוריטה בתחום בו הוא עוסק.
זה היה מהפך בעולם השיווק והמיתוג ואנחנו יכולים לראות היום הרבה כאלו שאותם אני מגדיר WEB CELEB.
הרעיון היפנט אותי ואני זוכר שכאשר נחשפתי לשיטות השיווק החדשות באינטרנט ואיך כל אחד יכול להפוך לאוטוריטה בתחומו התלהבתי ולא הצלחתי לעצום עין באותו לילה מההתרגשות.
ועדיין יש כל מיני דרכים שונות לשווק את העסק, יש שיגידו שוידאו עובד הכי טוב ויש כאלו שחושבים שדווקא כתיבת מאמרים. בכל אופן השוק מלא באפשרויות לשיווק העסק שלכם ולכן חייבים להיות מפוקסים ולהתאים לעסק שלכם את שיטת השיווק המתאימה ביותר עבורו.
אני זוכר שאני בעצמי הלכתי לאיבוד ב2009 כשרציתי לשווק את העסק שלי ולא ידעתי איך ומהיכן להתחיל.
למדתי את כל השיטות, עברתי הכשרות בתחום השיווק ובנוסף הוסמכתי כמאמן ויועץ עסקי והיום אני יכול להציע חבילות המותאמות ותפורות בדיוק למידה של העסק שלכם.
אני והצוות המקצועי שלי המורכב ממעצבים גרפיים, בוני אתרים ומומחיי שיווק נשב ונבדוק מה היא הדרך הטובה ביותר למתג את העסק הפרטי שלכם תוך שימת דגש על היתרונות שלכם אל מול המתחרים נדאג לבדל אתכם ולהפוך אתכם למומחים בתחומכם.
החל ממיתוג עסקי שתפור ומותאם למידות העסק שלכם ועד לשיווק עצמו.
כשהדברים לא נעשים נכון והשיווק לא טוב עלולים להיגרם נזקים בלתי הפיכים לעסק שמצריכים לא פעם מיתוג מחדש.
אדאג שתקבלו את כל הכלים הנדרשים על מנת לשווק את העסק שלכם ולא פחות חשוב אתכם, כי בסופו של דבר אנשים קונים מאנשים. נעצב עבורכם לוגו שייצג הכי טוב את המסר שאתם רוצים להעביר, נבנה יחד תכנית שיווק שתייצר עבורכם זרם של לקוחות.